O nás

Ubytování Petra

Nabízíme možnost ubytování v moderně zařízeném apartmánu v Třeboni, který se nachází nedaleko centra, v blízkosti lázní Aurora. Další možností je ubytování na chatě u Spolského rybníka, vzdáleného 10km od Třeboně v malebné vesničce Libín. Pokud hledáte nevšední podívanou na krásnou zvěř, je připraveno pohodlné, kvalitní a cenově výhodné ubytování v klidné části obce Hamr - Kosky na Jelení a dančí farmě.

V případě rezervace termínu nebo dotazů nás kontaktujte na telefonu +420 722 750 203, emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo použitím kontaktního formuláře.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

ubytovani1 chata15 ubytovani3

Třeboňsko

Malebná krajina Třeboňska s unikátní sítí rybníků, rozlehlými borovými lesy, vzácnými rašeliništi, historickým městem Třeboň a zachovalou vesnickou architekturou patří mezi nejkrásnější oblasti jižních Čech. Díky mimořádně cenným přírodním lokalitám byla na podstatné části Třeboňské pánve vyhlášena CHKO Třeboňsko, která je současně i biosférickou rezervací. Třeboňsko nabízí velké množství významných kulturních a technických památek, o jejichž hodnotě mimo jiné svědčí kandidatura Třeboňského rybníkářského dědictví do světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Ve městě Třeboni a v jeho nejbližším okolí najdete hned několik značených cyklistických tras směřujících na různé světové strany. Přímo městem Třeboň prochází dálková cyklotrasa Rožmberského dědictví, která je součástí stezek Greenways Praha – Vídeň. V okolí Třeboně vede souběžně s cyklotrasou Rožmberského dědictví také cyklistická trasa Třeboňsko – Waldviertel, která navazuje na cyklotrasy v příhraniční rakouské oblasti Waldviertel.

trebonsko1 trebonsko2 trebonsko3