Lovecká chata

Nabízíme ubytování v lovecké chatě, která se nachází na samotě uprostřed lesa České Kanady poblíž hradu Landštejn.

Chata nabízí ubytování pro 5 osob. Venkovní posezení je v zastřené a ze 3 stran uzavřené pergole. Před ní je ohniště. Voda v chatě je užitková i pitná - dešťová na splachování WC a na mytí. V kuchyni je dovezená pitná voda na mytí nádobí a na vaření. Ložní prádlo a ručníky jsou v ceně ubytování. Od chaty je krásný výhled na hrad Landštejn.

Ubytování na chatě
Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 2 až 5 osob ve 2 ložnicích. Ložnice a pokoje: Kuchyně je vybavena sporákem s troubou, lednicí s malým mrazákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem,.... Koupelna je se sprchovým koutem a umyvadlem. WC je oddělené od koupelny. Ve společenské místnosti je velký stůl se židlemi a postel o rozměru 160x200cm. Jsou zde umístěny kamna na vytápění. V ložnici jsou palandy o rozměru 90x200cm a rozkládací gauč o rozměru 120x200cm.

Sociální zařízení: Koupelna je se sprchovým koutem a umyvadlem. WC je oddělené od koupelny.

Vytápění: Kachlová kamna ve společenské místnosti.

Doprava, parkování: Parkování přímo u objektu na oploceném pozemku. Příjezdová cesta do kopce.

Stravování
Kuchyňka a restaurace vzdálené do 5km.

Vybavení chaty
Kuchyně je vybavena sporákem s troubou, lednicí s malým mrazákem, rychlovarnou konvicí, kávovarem,.... Koupelna je se sprchovým koutem a umyvadlem. WC je oddělené od koupelny. Ve společenské místnosti je velký stůl se židlemi a postel o rozměru 160x200cm. Jsou zde umístěny kamna na vytápění. V ložnici jsou palandy o rozměru 90x200cm a rozkládací gauč o rozměru 120x200cm. Venkovní posezení je v zastřené a ze 3 stran uzavřené pergole. Před ní je ohniště.

Výlety, atrakce, zábava
Cykloturistika je vhodná pro pokročilejší, kvůli obtížnějšímu terénu v této oblasti České Kanady. Hrad Landštejn, Lanový park Landštejn, Cyklokemp, Rozhledna U Jakuba, Rybník Osika, Slavonice, Jindřichův Hradec, Staré město nad Landštejnem, Nová Bystřice, Klášter - návštěva historického kláštera.

Ceník:
kapacita 2 až 5 osob - 2 ložnice

Letní sezóna: 01.06.-31.08.
Minimální délka ubytování 7 nocí.
Letní sezona: 15.000,- Kč / za celou chatu

Mimo sezónu  (duben - říjen):
Minimální délka ubytování 7 nocí.
Cena: 15.000,- Kč / za celou chatu

Provoz, poplatky, ceny
V letní sezóně (červen až září) ubytováváme od soboty do soboty.

Domácí mazličci: 100,-Kč /den

*Přes zimu nelze ubytovat.